טאבון

בישול בטאבון לארוחה מוצלחת

פורסם ב 26 בספטמבר 2018

מעלותיו של טאבון

אם יש לכם בחצר טאבון לחצר, אתם וודאי כבר מכירים את מעלותיו הרבות של התנור המיוחד הזה, אשר מאפשר לבעליו להוציא תחת ידיו מנות גורמה בעלות ארומה עשירה ומיוחדת. בוודאי כבר התנסיתם במיני מאפים, תבשילים ומאכלים שונים, המתאימים לאפייה בטאבון, ומכריכם נהנים מאירוח ברמה של מסעדה משובחת. בשורות הבאות נסקור כמה מכשירי חשמל שיהפכו את מלאכת הבישול לקלה, נוחה ומהירה יותר עבורכם.

רטבים

 

קיימים תבשילים ומאפים, כמו למשל פיצה, בהם איכות הרוטב היא קריטית לאיכותו של המאכל. כשמדובר במאכלים מסוג זה חשוב להקפיד על שימוש במוצרים טריים, ועבור מי שבאמת אוהב לבשל, רטבים מוכנים שקונים בסופר אינם חלק מהתפריט. מי שנהנה להכין פיצות בטאבון על גז או עצים, יודע שאת הרוטב יש להכין מעגבניות טריות, או שימורי עגבניות מקולפות שלמות, על מנת להשיג את הטעם הערב ביותר. לשם ריסוק העגבניות תוכלו להיעזר במוט בלנדר איכותי, וכן בבלנדר רגיל. יתרונו של המוט על פני הבלנדר הרגיל הוא הניידות שלו, והיכולת לרסק כמויות קטנות , בינוניות וגדולות של חומר, בעוד שהבלנדר מוגבל לכמות המיכל שלו בלבד.

חיתוך בשר

 

חובבי הבשרים, יכולים ליהנות ממגוון מאכלי בשר המתבשלים או נאפים בטאבון. לצורך חיתוך הבשר ניתן להיעזר בפורס בשר חשמלי, אשר יקל עליכם את העבודה, ויספק נתחים שווים בעובי הרצוי. פורס המזון בדרך כלל יתאים גם לפריסת גבינות ונקניקים, וכך תוכלו להיעזר בו למגוון שימושים.

מלוש בצק

 

אם מאפים מסוגים שונים הם כוס התה שלכם, החל מפוקאצ'ות ופיצות, וכלה בלחמי שאור, הרי שבמלאי מכשירי החשמל שלכם חייב להיות גם מלוש ביתי. חלק ניכר מעבודת האפייה היא לישה של הבצק בשלבים שונים של הכנתו, ולשם כך בדיוק נועד המלוש הביתי. המלוש יעשה עבורכם ביעילות את עבודת הלישה, ויאפשר לכם להתפנות לעיסוקים נוספים, להכין את שאר המאכלים, או לשוחח עם האורחים.

לקצוץ וליהנות

קוצץ ירקות ועשבי תיבול יקצר את זמן ההכנה, ויספק לכם ירקות ועשבי תיבול קצוצים בדייקנות ובמהירות. כאשר יש לכם קוצץ עשבי תיבול טוב, זמן ההכנה של תבשילים, סלטים ורטבים מתקצר באופן מרשים, ואתם כמובן מרוויחים זמן איכות עם משפחה וחברים, או זמן מנוחה יקר.

האבזור המושלם לבשלן החכם

 

מכשירי חשמל להכנת מזון הם עזר כנגדו של הטבח הביתי, ויעזרו לכם להפיק ארוחות גורמה מן הטאבון שלכם בהנאה רבה. בשלן חכם יודע כיצד ליהנות מן הבישול, ובד בבד לשמור אנרגיה לבילוי עם משפחה וחברים תוך כדי ארוחה משותפת. מכשירי חשמל מתאימים יהפכו את מלאכת הבישול למהנה, קלה ומהירה ויאפשרו גם לבשלן המשפחתי ליהנות משיחה ומנוחה. בין אם אתם מחובבי הפיצות, או מאכלי הבשר, בין אם אתם אופים בטאבון שלכם לחמי שאור, אנטיפסטי ירקות או תבשילי קדירה, מומלץ לרכוש את המכשירים המתאימים, שיאפשרו לכם ליהנות מארוחה טובה מעשה ידיכם, מבלי להתאמץ יתר על המידה.

הצעת מחיר משתלמת

או בטלפון לתאום פגישה 054-4960134

קבל הצעת מחיר