טאבון

מאכלים בטאבון המתאימים לארוחת ערב שבת

פורסם ב 2 באוקטובר 2018

הקדמה

טאבון לבנים ואבן הוא אחד הטרנדים החמים בתרבות הפנאי ובעיצוב הבית והחצר. מי שמכיר את החוויה, לא זקוק להסברים ותשבחות על הפינוקים הקולינריים היוצאים חמים ומהבילים ממנו היישר אל השולחן. הוא יכול להעשיר את שולחן השבת במאכלים חגיגיים, טעימים, בריאים ובעלי ארומה מיוחדת השייכת למאכלים אותם מכינים בו בלבד. בכדי להבהיר את הנקודה, בחרנו להציג בפניכם כמה דוגמאות.

 

בישול כשר

 

אחת התכונות של טאבון אבן ולבנים, היא יכולת אגירת החום הגבוהה שלו. הודות לכך, ניתן להדליק את האש בו טרם כניסת השבת. לאחר שיגיע לטמפרטורה הרצויה, הוא ישמור על חומו למשך שעות רבות, ובמהלכן ניתן יהיה בכל פעם להכניס מאפים ותבשילים בהתאם לטמפרטורה בתוכו. כמו כן, כאשר אתם מבשלים ואופים בטאבון, אתם יכולים להשתמש בחומרי גלם כשרים בלבד, וכך תוכלו לברך ברכת המזון בלב שלם על כל מאכל ומאפה שיצא חם וטעים היישר מן הלבנים הלוחשות בתוכו.

 

לחמים

 

שולחן השבת אינו שלם ללא חלה נאה, לחם משובח וגם מאפה מתוק כלשהו. רוצים לאפות וליהנות ממאפה חם טעים שנאפה היטב? אפיה בטאבון הביתי שלכם היא הפתרון. אתם תוכלו לאפות מגוון רב של לחמי שאור וכן חלה לשבת ועוגות. את הלחמים תוכלו להכין מקמח מלא, קמח שיפון, קמח כוסמין, וכל קמח אחר שמתאים לדיאטה ולבריאות שלכם.

 

פיצות ופוקאצ'ות

 

אי אפשר לדבר על מאפים ובישולים מבלי להזכיר אפיית פיצות ופוקאצ'ות. כשאלה יוצאות חמות הן   בעלות ארומה עשירה ומיוחדת ומפיצות ניחוחות מופלאים. אין להשוות בין טעמן של פיצה ופוקאצ'ה שיצאו מן התנור, ובין כאלו שיצאו מן הטאבון. האפייה בו נעשית בחום גבוה המתאים במיוחד לפיצה ופוקאצ'ה, טמפרטורה שתנור אפייה ביתי רגיל כלל אינו מגיע אליה.

 

תבשילי בשר ודגים לחג

 

אוהבים תבשילי דגים? בטאבון תוכלו להכין דגים מעושנים, שיתאימו לכל ארוחה, וכן לארוחות שבת וחג, בנוסף לכך, תוכלו להכין בו מגוון רחב של מתכוני דגים, שיעשירו ויפארו את שולחן השבת והחג. כמו כן, ניתן לאפות, לצלות ולבשל בו מגוון רחב של מאכלי בשר, החל מתבשילי קדירה ארוכי בישול, וכלה בקציצות, צלי, ומאפים עם בשר.

 

אנטיפסטי ירקות

 

מגוון תבשילי הירקות אותם ניתן להכין בטאבון הוא רחב, מתוכו בחרנו להמליץ לכם על אנטיפסטי ירקות, ירקות צלויים, כולם בעלי ארומה מיוחדת ייחודית וטעימה. בין אם תבחרו להכין אנטיפסטי חצילים פלפלים, ועגבניות, או אנטיפסטי בטטות וירקות שורש נוספים, הטעם יהיה ערב, ותקבלו שפע מחמאות מכל האורחים.

 

שולחן ערוך ומלא כל טוב

 

טאבון אבן ביתי הוא תוספת אסתטית לבית, וכן שדרוג קולינרי ממנו נהנים בני המשפחה והחברים. הצגנו בפניכם מספר אפשרויות של תבשילים ומאפים שניתן להכין בו, כך שהם ישדרגו את שולחן השבת שלכם.

 

כל מה שנותר כעת, הוא לחכות לשבת או לחג הקרובים, ולהתחיל להתנסות בבישול בטאבון שלכם. כך תרוויחו ביושר את התענוג של אמירת ברכת המזון על מאכלים שיצאו ממנו, ולברך את השבת והחג בארוחה עשירה ומגוונת, בחברת בני משפחתכם.

 

הצעת מחיר משתלמת

או בטלפון לתאום פגישה 054-4960134

קבל הצעת מחיר