טאבון

מדוע כדאי לקנות אצלנו אבן אפייה לפיצה לתנור

פורסם ב 16 באפריל 2018

אל מאגו היא הנציגה הרשמית הבלעדית של חברת הטאבונים ותנורי האבן הספרדיים הגדולה והאיכותית בספרד. אבן אפייה לתנור פיצה מאפשרת לכם לשדרג עוד יותר את איכות המאפים, ולהוציא גם מן התנור הביתי שלכם פיצות ומאפים משובחים, ולמעשה, אבן אפייה לתנור ביתי מעניקה לו איכויות של טאבון.

 

מהי אבן אפייה?

 

אבן אפייה היא אבן שמוט מלבנה קראמית חסינת חום, בעלת עמידות לטמפרטורות גבוהות מאוד – עד אלף וארבע מאות מעלות צלסיוס. אבן לתנור ביתי משפרת את האפייה בו כיוון שהיא אוגרת חום רב, אשר שחרורו מאפשר אפייה מהירה בחום גבוה ואחיד.

 

כיצד משתמשים באבן טאבון לתנור

 

אבן אפייה לתנור מתחילה לעבוד כאשר היא ספגה מספיק חום מן התנור. משום כך,יש להניח את אבן הפיצה על רשת במרכזו של תנור חם, ולהשאירה שם למשך שעה. לאחר שעה, כאשר האבן ספגה מספיק חום, יש להכניס את המאפים לתנור, להניחם ישירות על האבן, ולתת לאבן לפזר את החום הגבוה באחידות ברחבי התנור, כך שהמאפה יאפה במהירות ובמידה שווה בכל חלקיו. אבן פיצה שלא חוממה מספיק עלולה לפגוע בתהליך האפייה, כיוון שייווצר פיזור לא אחיד של החום.

 

כיצד תורמת אבן לתנור למאפה?

 

אבן לתנור מאפשרת להגיע לטמפרטורות גבוהות במיוחד, לשמור עליהן לאורך זמן, ולפזר את החום  בתוך התנור במידה שווה. כך הפיצה נאפית במהירות גבוהה יותר, המאפה פריך מבחוץ ורך מבפנים, וכל המאפה נאפה בצורה שווה. הטעם של פיצה ומאפים שנאפו עם אבן לפיצה לתנור הוא משובח, כיוון שזמן האפייה אינו ארוך יתר על המידה, הטמפרטורה גבוהה דייה, והאפייה אחידה.

 

מה אפשר לאפות עם אבן לתנור

 

אבן טאבון לתנור מתאימה לאפיית מאפים הזקוקים לחום גבוה, והיא מאפשרת אפייה מהירה בחום אחיד. אבן אפייה לתנור מתאימה במיוחד לאפיית פיצות, וכן לאפיית קלצונה ופוקאצ'ות. בנוסף, אבן לתנור מתאימה לאפיית לחם ביתי משובח, לחם מחמצת, ולחם שאור.

 

מדוע כדאי לקנות אבן לתנור באל מאגו?

 

רכישת אבן פיצה לתנור במחיר הוגן תשדרג את החוויה הקולינרית, ותקפיץ את איכות הפיצות שתאפו בתנור הביתי שלכם. כנציגה הרשמית של החברה הגדולה והאיכותית בספרד, באל מאגו מקפידים על שיווק מוצרים משלימים איכותיים, כך שלקוחותינו ייהנו מן התנורים והטאבונים שרכשו ככל שניתן. מכיוון שכך, אבני האפייה שאנו משווקים הן באיכות גבוהה המתאימה למסורת האפייה הספרדית בת 500 השנים.

אצלנו תמצאו אבן פיצה לתנור במחיר הוגן ובאיכות מעולה, תקבלו שירות מקצועי ואדיב, וכן ייעוץ, מתכונים, והסברים ככל שיידרש, כי חשוב לנו שתיהנו מן המוצרים אותם רכשתם.

 

זמן לשדרג

 

אין זמן טוב כמו האביב, לשדרג את הבית במוצרים שיעלו את רמת החיים. לאבן אפייה מחיר נוח, ויחד עם זאת היא מאפשרת שדרוג קולינרי משמעותי. צוות אל מאגו מזמין אתכם להתחדש לקראת הקיץ, ולרכוש אבן אפייה לתנור ביתי, כך שכבר באביב הזה תזכו ליהנות מפיצה ביתית משובחת, פריכה, רכה, ובעלת ארומה נפלאה.

 

 

 

 

 

 

 

הצעת מחיר משתלמת

או בטלפון לתאום פגישה 054-4960134

קבל הצעת מחיר